. . .

Charitativní golfový turnaj 2022 (druhá část)

VIII. ROČNÍK (druhá část) CHARITATIVNÍHO GOLFOVÉHO TURNAJE

Dne 24. září 2022 se v golf resortu Konopiště, na hřišti D´Este, konala druhá část VIII. ročníku golfového turnaje Nadačního fondu Josefa Nováka. Za velmi slunečného počasí se sešli golfisté z celé republiky a společnými silami tak přispěli na dobrou věc.

Celkový výtěžek činil 57 000 Kč!

Každý hráč si za částku 1 250 Kč „odnesl“: možnost hry o víkendu, svačinku do bagu, hru na úpravu HDC/ HCP, oběd po hře – výběr ze 3 pokrmů, dáreček, soutěžit o 9 cen a i si sestavit vlastní flight.

Vybraný obnos – pro tentokrát – putuje na podporu instituce NADĚJE, která poskytuje ve Zlíně službu Domova pro seniory. Finance budou použity na nákup 6 kusů speciálních klozetových křesel, které disponují potřebným vybavením, jenž klientům s omezenou hybností a zdravotním postižením umožní vykonávat tělesnou potřebu.

Sledujte naše webové stránky, jak se jednotlivým institucím dále (i díky Vám) pomáhá: www.nfjosefanovaka.cz, děkujeme.

Zde můžete nahlédnout do výsledkové listiny turnaje:

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/vysledkova-listina?id=687521780

Vítězům ještě jednou gratulujeme.

Specialitou našich turnajů je, že se zde setkává hned několik generací. Nejmladší účastník byl 10-letý a ten nejzkušenější dokonce 87-letý!

Ještě jednou děkujeme všem, co na turnaj dorazili a i těm, kteří bez herní účasti podpořili projekt či stabilně pomáhají.

Půjde-li vše hladce, tak koncem roku, přesněji 14.12. na Zámku Zbraslav při poslechu kvalitní hudby se smyčcovým nástrojem.

Vstupenky budou k dispozici brzy přes naše webové stránky.

Těšíme se na viděnou!