. . .
  • Praha - Zbraslav

IV. ročník charitativního turnaje Nadačního fondu Josefa Nováka

Dne 8. září byl uspořádán v rámci Nadačního fondu Josefa Nováka charitativní turnaj na podporu seniorů na Zbraslavi. Akce se zúčastnilo zatím rekordních 49 golfových nadšenců. Za povedeného počasí a přátelské atmosféry donesli golfisté pěkné výsledky a zároveň svoji účastí podpořili dobrou věc.

Jednotliví vítězové turnaje:

Kategorie na rány

  1. místo Marek Růžička (72 ran)

Kategorie na stableford

  1. místo René Donát (38 bodů)

Nearest to the pin

Eva Bobková (2,40m)

Longest drive muži/ženy

René Donát junior/Jana Smetivá

 

Výtěžek z turnaje činil krásných 56.000 Kč!

Polovina výtěžku z turnaje – konkrétně 28.000 Kč – poputuje na vybrané projekty Mezigeneračního centra JULIE na Zbraslavi. Konkrétně se bude jednat o nákup nové rehabilitační pomůcky pro trénink mozku a fyzioterapeutické pomůcky pro rehabilitaci pohybového aparátu, případně pak k alespoň částečné úhradě školícího kurzu pro zaměstnance zaměřeného na rozvoj kognitivních funkcí seniorů (Feuersteinova metoda instrumentálního obohacování).

Zbylá část obnosu podpoří další činnosti zaměřené na podporu společenského, aktivního a zdravého života seniorů na Zbraslavi. Mezi podpořené instituce budou patřit Klub aktivního stáří (KLAS) a Zdravotní ústav Most k Domovu. Vývoj a uskutečnění daných projektů můžete sledovat na stránkách www.nfjosefanovaka.cz nebo na Facebooku (@NFJosefaNovaka).

Děkujeme za podporu, vážíme si jí.

Celkové výsledky z turnaje naleznete zde.