. . .
  • 1

Podpořené projekty v roce 2021

Anděl Strážný, z.u.                                                          10.000,- Kč

5 ks monitorovacích zařízení s SOS tlačítkem TIPEC pro seniory, zdravotně postižené a dlouhodobě nemocné osoby. Zařízení dodává pocit jistoty a bezpečí 24 hodin denně, 365 dní v roce v rámci celé České republiky.

 

Diakonie ČCE Sobotín                                                     5.000,- Kč

pořízenému pohybovému senzoru

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

poděkování:

Nově pořízený pohybový senzor je schopen zachytit pohyb klienta a upozornit personál na možné riziko pádu. Pole pro sledování pohybu se dá nastavit dle individuální potřeby rozsahu. Personál je včas upozorněn na pohyb v pokoji klienta ve vymezenou dobu, kdy obvykle dochází k pádu v důsledku zdravotního stavu nebo neschopnosti klienta přivolat PP formou dálkového signálu – zvonku. Přijímač na pokoji PP je nastaven na zvukové oznámení či světelný poplach v nočních hodinách. Po instalaci snímače pohybu je schopni výrazně snížit riziko pádu a zranění u klientů.

Tímto mi dovolte, abych ještě jednou poděkoval Nadačnímu fondu Josefa Nováka za podporu, které si velmi vážíme.

 

Domovy KLAS, o.p.s. Temelín                                                     5.000,- Kč

pořízení ozonových sterilizátorů a kvalitních respirátorů

poděkování:

Vážení přátelé,

ráda bych Vám jménem našich Domovů KLAS, pečovatelské služby a zejména našich klientů-seniorů upřímně poděkovala za Vaši vstřícnost a podporu. Díky Vám jsme mohli v expresním čase zakoupit nanorespirátory a ozonovou germicidní lampu, která ochrání nejen naše seniory z Temelína a okolí, ale i pečovatelky, které se o ně starají – vždyť bez zdravých pracovnic by naše pečovatelská služba nemohla poskytovat své služby.

Spolu s touto zprávou Vám zasílám vyúčtování a fotografii produktů, které jsme zakoupili díky Vašemu daru: naše volba padla na nanorespirátory z české firmy, které jsou nejen kvalitní a bezpečné, ale je lze použít opakovaně, takže díky nim ušetříme jak finance, tak i naše životní prostředí (a naše pečovatelky už s radostí kvitovaly i ozdobný vzor na respirátorech, díky kterému prý nebudou k seniorům chodit tak „sterilně bílé“).

Ještě jednou Vám za celý náš pečovatelský tým velmi děkuji. Vážíme si toho, že jste nám podali pomocnou ruku ve chvíli, kdy jsme to potřebovali.

S pozdravem

Hanka Bromová

Tel.: +420 602 620 738

E-mail: bromova@vltavotynsko.cz

Domovy Klas, o.p.s.

Temelín 15, 375 01 Temelín