. . .

Benefiční koncert Eben trio

Vážení přátele,

rádi bychom dnes navázali na naše společné setkání v loňském roce při příležitostech Benefičních koncertů Nadačního fondu Josefa Nováka, na nichž v červnu za klavírního doprovodu Václava Máchy zahrál nejvýznamnější český houslista současné doby Jaroslav Svěcený a v prosinci vystoupilo impozantní uskupení Prague Cello Quartet.

Srdečně Vás zveme na benefiční koncert pořádaný Nadačním fondem Josefa Nováka na podporu zbraslavských seniorů.

Dne 20. června v 19 hod se v prostorách Zámku Zbraslav uskuteční benefiční koncert na podporu seniorů na Zbraslavi. Tentokrát se nám zde představí Eben Trio, které patří mezi nejvýznamnější česká klavírní tria v České republice a zahraničí. Soubor nese ve svém názvu jméno významného českého skladatele Petra Ebena. Členové ansámblu jsou klavíristka Terezie Fialová, houslista Roman Patočka a violoncellista Jiří Bárta. Trio koncertuje na nejprestižnějších světových pódiích jakými jsou Pařížské Audiotirum de Louvre, Mnichovský Gasteig, Kennedyho Centrum ve Washingtonu či Oriental Arts Center v Šanghai.

20% všech vstupenek bude opět věnováno zbraslavským seniorům a hostům Klubu aktivního stáří, Zdravotního ústavu Most k Domovu a mezigeneračního centra JULIE, tak jako tomu bylo již v minulém roce.

Vstupenky je možné zakoupit již dnes přes email na adrese info@nfjosefanovaka.cz. Do předmětu zprávy prosím napište „Rezervace vstupenky“. My Vám obratem zašleme potvrzení rezervace a instrukce k platbě přes transparentní účet Nadačního fondu. Druhou možností bude zakoupit vstupenky od 6.5.2019 přímo na úřadu MČ Zbraslav u paní Velemínské vždy v pondělí a ve středu od 8-12 a 13-18 hod. Cena vstupenky je od 329,- Kč.

Budeme se velmi těšit se na setkání s vámi!